Очолив список депутат Львівської обласної ради від УНП Олег Немчінов, який відповідав попередньої каденції за Винники, був основним лобістом створення Музею побуту і культури етнічних українців Надсяння, Підляшшя, Холмщини та Лемківщини. Також йому вдалося за кошти обласного бюджету замінити на нові енергоощадні вікна у СШ № 47 м. Винники та встановити комп’ютерний клас для цієї школи, а за кошти міського - виготовити проектно-кошторисну документацію для будівництва спортзалу цієї школи. За роки каденції 295 малозабезпечених винниківчан за поданням депутата Немчінова отримали матеріальні допомоги з обласного бюджету.
Далі у списку - директор середньої загальноосвітньої школи №47, депутат Винниківської міської ради від УНП Петро Стефанишин та голова Винниківської міської організації Української Народної Партії, директор ТзОВ «Винничанка», голова Товариства департованих з Закерзоння у м. Вииники Галина Стеців.

Загалом список до Винниківської міської ради УНП представлений освітянами, військовослужбовцями, підприємцями, пенсіонерами та робітниками.

«Звертаю увагу виборців, що всі кандидати, які є в нашому виборчому списку, паралельно балатуються по мажоритарних округах. Таким чином, осередок УНП у Винниках задекларував, що він йде на вибори «відкритим списком», коли можна голосувати і за «мажоритарщика», і за партійний список», - наголосив Олег Немчінов.