За його словами, на сьогодні в межах Львівської області для відпочинку на воді готують близько 20-ти об’єктів. «Наразі проводиться їх обстеження та перевірка, яку завершать до 30 травня. На разі для організованого відпочинку на території міста готові 2 об’єкти: Винниківське озеро та ставок номер №3 у Брюховичах», –  сказав чиновник.

За словами чиновниками, готовність водойм включає у себе: обладнану водну екваторію, пляж, рятувальні та медичні служби.

Чиновник додав, що впродовж двох років лабораторія адміністративно-технічного управління Львівської міської ради проводить аналіз 35 водних об’єктів міста. Ситуація на  90% із них з кожним роком погіршується. У об’єктах  виявлено завислі речовини (високі показники їх виявили у Білогорському потоці – 15%, Лисинецькому потоці – 13, 4%, Кривчицькому потоці – 13, 6%) фосфати (озеро Панаса річка Зубра, озеро на вулиці Вахнянина, потік Медово-Печерський, потік Водяний та інші), легко окиснюючі речовини та аміак. 

Валентин Романюк, головний спеціаліст управління з питань надзвичайної ситуації ЛМР зазначив, що за останні роки зросла кількість випадків загибелі на водних об’єктах. Основними причинами загибелі є: купання в необладнаних, неперевірених місцях та місцях, де купання заборонено; купання в нетверезому стані, пустощі на воді, купання дітей без догляду дорослих.

Нагадаємо, депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк в інтерв’ю Вголосу зазначив, що «у таких районах як Глинянський тракт, Кривчиці, низ Личаківської немає каналізації і стічні води з будинків стікають у Винниківське озеро».