Як писав Вголос, 15 березня водій М., керуючи автомобілем марки «Renault kango», у  Львові на вул. В.Великого, збив на пішохідному переході двох дівчат, після чого зник з місця події. Наступного дня одна з потерпілих померла від отриманих травм, а інша з тяжкими тілесними ушкодженнями надалі у лікарні.

За даним фактом органами внутрішніх справ порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 286 КК України.

У ході розслідування справи правоохоронцями встановлено особу винуватця дорожньо-транспортної пригоди, якого виявили в Івано-Франківській області.

20 березня відбулося засідання Галицького районного суду за участю представника прокуратури Львівської області. Винуватцю ДТП обрано запобіжний захід у виді взяття під варту у зв’язку із тим, що останній вчинив тяжкий злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років та покинув місце дорожньо-транспортної пригоди.

28 березня за наслідками розгляду апеляції захисника обвинуваченого ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Львівської області скасовано постанову Галицького районного суду м. Львова від 20 березня року та обрано обвинуваченому М. запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 2,5 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що еквівалентно сумі 42 тис. 500 грн.