Про це пише Styler.

Так, вечірні сукні для випускниць в магазинах стартують від 2-2,5 тисяч гривень. Однак це буде досить простий варіант – без корсета, паєток і ошатних оборок. У деяких торгових точках плаття можна знайти і за п'ять-шість тисяч.

Не варто розраховувати, що прокат сукні буде істотно дешевшим, оскільки середня сума цієї послуги становить дві тисячі гривень.

Взуття під нього обійдеться від 1,5 до 2 тисяч гривень. Якщо ж воно буде з нової колекції – доведеться віддати від 3 тисяч. На завершення образу – сумочка-клатч і аксесуари – обійдуться до однієї тисячі гривень.

Не простіше в цьому році і батькам хлопців-випускників. Однак у випадку з нарядом, вони вважають за краще купувати костюм, а не брати його на прокат. Його мінімальна сума в бутіку обійдеться мінімум в 2-2,5 тисячі гривень. Прокат костюма буде не набагато дешевше – близько 1-1,5 тисяч за добу. Сорочка до нього обійдеться в 350-400 грн.

За взуття для випускника доведеться викласти 2,5-3 тисячі гривень, якщо брати будете в магазині чоловічих туфель. На інтернет-майданчиках їх можна знайти за 1-1,5 тисячі.