Компанія Research in Motion, яка минулого місяця оголосила, що найняла JP Morgan і RBC Capital для розробки стратегічного плану дій, може виділити виробництво BlackBerry в окрему компанію або продати його. Видання не повідомляє, з яких джерел до нього надійшла ця інформація. Потенційними покупцями, як пише газета, можуть стати соціальна мережа Facebook та інтернет-магазин Amazon.

Видання повідомляє, що також може бути продано підрозділ з підтримки системи передачі повідомлень, яка використовується RIM. Існує ймовірність, що в цю систему відкриють доступ конкурентам - Apple і Google, які отримають право самостійно генерувати контент. Альтернативним варіантом може стати рішення не розділяти компанію, але продати частку в ній більшій технологічній компанії - наприклад, Microsoft.

Наприкінці березня виконавчий директор Research in Motion Торстен Хейн заявив після публікації чергового катастрофічного звіту, що відкритий для пропозицій з продажу компанії. Продажі всесвітньо відомого виробника смартфонів для бізнесменів і політиків продовжують падати протягом п'яти кварталів поспіль. Виручка компанії за IV квартал 2012 фінансового року (закінчився 3 березня) склала 4,2 млрд доларів, знизившись на 25%.

Джерело: bfm.ru