Про це сьогодні у Львові під час брифінгу заявила сестра Надії Савченко Віра, передає кореспондент «Вголосу».

«Сподіватимемося, що в середині місяця все закінчитьcя і буде вирок. Виправдувальний чи обвинувальний – це риторичне запитання», – підкреслила Віра Савченко.

Вона також спростувала інформацію про обмеження доступу відвідувачів до Надії. Утім підтвердила той факт, що вже місяць їй заборонено вільно писати. Сестра льотчиці пов’язує заборону з тим, що Кремль дратує, що голос Надії Савченко чує весь світ.

«З часів Радянського Союзу Кремль звик, що можна людям закрити очі й вуха і ніхто не побачить і не почує, а тут голос Надії чути на весь світ. І це дуже бісить, дратує, тому вони не знають, як заткнути їй рота. Водночас Кремль розуміє, в яку пастку себе загнав», – пояснила Віра.

Окрім того, вона запевнила, що активісти і захист не зупиняться, оскільки вважають несправедливим засудження українського режисера Олега Сенцова, якого етапували в Якутію.

Як повідомляли, адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін нещодавно заявив, що обвинувальний вирок його підзахисній уже є, але є й домовленість про її повернення додому.

Нагадаємо, що викраденій росіянами українській льотчиці Надії Савченко інкримінують причетність до загибелі двох російських журналістів під час боїв на Луганщині в червні 2014 року.