Активісти стверджують, що незаконні вирубки лісів – це топова проблема в Україні, адже обсяги таких злодіянь – неймовірні, втім, чиновники переконують – усе тримають під контролем і проблема – мінімальна.

Суперечка на цю тему розпочалась у розмовній студії телеканалу "НТА".

«Звичайно, проблема є, але в масштабах України на Львівщині ця частка незаконних рубок є незначна. Тобто це 0,6% всього обсягу», - зазначив чиновник з управління лісового господарства Валерій Арманаш.

Проте активіст Василь Курій – іншої думки. Чоловік каже: відомство живе у власному бутафорному світі, який нав’язує і нам: «Лісова охорона належить їхньому відомству. Ми говоримо про те, законні рубки чи ні. Підприємство «Галсілліс» на території Старосамбірського району виписує лісорубні квитки з погодженням з лісовим обласним управлінням. Вони працюють з 2011 року без лісовпорядних документів, що є грубим порушенням лісового та кримінального кодексу…».

Втім, чиновник переконує – інформація, яку надав активіст, – неправдива: «Я хочу спростувати цю інформацію, бо дійсно, якби вони були незаконні, то вже давно би були відкриті кримінальні справи. Суть в тому, що до затвердження нової кримінальної лісосіки є дійсна стара. І на її підставі виписуються дозволи».

Більше – у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19:00 на телеканалі "НТА".