Про це сьогодні, 6 жовтня, на прес-конференції сказав державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки Петер Буріан, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Ми хочемо привітати Україну з ратифікацією Угоди про асоціацію. Нам цікаво, які пріоритети вбачає Україна для себе у ратифікації цього документу. Ми ще раз наголошуємо, що підтримуємо Україну на шляху її європейського вибору», – сказав Буріан.

Також він зазначив, що Вишеградська група не розуміє, як «третя сторона може впливати на дії України».

«Ми вважаємо, що жодна третя сторона не має права впливати на європейський вибір України. Ми підтримуємо Україну і тому приїхали сьогодні до Львова. Ми приїхали послухати і почути голос України», – наголосив держсекретар Міністерства закордонних та європейських справ Словацької Республіки.

У Вишеградській групі також переконані, що «сьогодні Україні не треба нав’язувати ідеї чужих країн, адже вона має сама вибрати для себе шлях, куди рухатися дальше». 

«Ми не хочемо нав’язувати Україні свої ідеї і думки, адже вона сама має вирішувати, що її робити», – додав Буріан.

Нагадаємо, 6-7 жовтня у Львові відбувається засідання на рівні заступників міністрів закордонних справ країн Вишеградської групи та України.