Про це сьогодні, 6 жовтня, на прес-конференції розповіла Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Ми сьогодні обговорили дуже багато важливих питань. Серед основних це продовження нашої співпраці в рамках міжнародних організацій, бо політична підтримка.

Вишеградської групи є дуже важливою для нас. Ми домовилися також активізувати нашу співпрацю, яка стосується допомоги в імплементації Угоди про асоціацію. Також питання енергетичної безпеки, бо це питання номер один не тільки для України, але й для країн ЄС. Ми також обговорили питання гуманітарної співпраці», – сказала Галібаренко.

Також вона відзначила, що вже 54 українських студенти отримали стипендії на навчання за допомогою Вишеградського фонду.

«Також ми поговорили про співпрацю у сфері запровадження безвізового режиму для України. Зрозуміло, що тут важливою є домашня робота України. Але приємно те, що країни Вишеградської четвірки готові нам надавати експертну і консультативну допомогу», – додала перший заступник Міністра закордонних справ України.

Нагадаємо, 6-7 жовтня у Львові відбувається засідання на рівні заступників міністрів закордонних справ країн Вишеградської групи та України.