30 червня у Вишгороді Київською та Чернігівською крайовими організаціями Народного Руху України проведено акцію на відновлення законних прав місцевої фірми „Оріана”. Про це повідомив голова чернігівських рухівців Віктор Лабазов.

За його словами, під час правління Л.Кучми невідомі подали судовий позов і відсудили, згідно рішення Деснянського районного суду Києва, головний пакет акцій. З часом справедливість було відновлено – Верховний суд поновив право власності фірми „Оріана”, повідомляє прес-центр Руху.

30 червня власники „Оріани” на чолі з головою акціонерного товариства, представники Чернігівського та Київського Руху зайшли на територію бази, де їх зустрів трудовий колектив. Проте колишні власники заважають процесу повернення, намагаючись спровокувати бійку – скоєно напад на голову Чернігівської крайової організації Руху В.Лабазова, член Руху Олексій Черепенко отримав травму обличчя. Міліція не втручається, лише спостерігає, щоб не відбулися серйозні масові заворушення.

„Ситуація дивує тим, що люди, маючи рішення Верховного суду, досі не можуть приступити до роботи”, - зазначив В.Лабазов.