Заснований 14 жовтня 1939 року на базі приміщень, що належали сім’ї польського письменника Александра Фредро та рільничої школи, Вишнянський коледж візначив своє 70-річчя. Випускники, студенти, викладачі та представники влади – учора усі вони зібралися у стінах навчального закладу на урочисту академію, присвячену ювілею. «За час свого існування навчальний заклад зарекомендував себе як інтелектуальний центр, осередок культури, свободи думки і слова. І найбільша наша гордість – випускники, які працею прославляють навчальний заклад!, - саме так охарактеризував пройдений за 70 років шлях, директор Вишнянського коледжу Дмитро Клебан.

Багато відомих в Україні людей отримували базову освіту саме у тодішньому радгоспі-технікумі. Серед відомих випускників коледжу – заступник міністра аграрної політики України Ярослав Гадзало, Ярослав Бардин – заступник голови Держсортслужби України,  Володимир Кожан – депутат Львівської обласної ради, відомий бізнесмен та меценат. «Мушу сказати, що роки навчання у коледжі, були чи не найкращими роками мого життя, - зазначив пан Кожан. – Я з особливою теплотою і вдячністю згадую своїх викладачів, котрі дали мені той базис, завдяки якому я зміг, вважаю, успішно вистелити стежку свого подальшого майбутнього, - наголосив депутат обласної ради Володимир Кожан.

Сьогодні у Вишнянському коледжі Львівського Національного аграрного університету здобуває освіту майже тисячу студентів, а загалом, за 70-річну історію, технікум випустив більше 12 тисяч спеціалістів для аграрного сектора.
 
На вчорашньому святкуванні, котре частоково відбувалося і за підтримки меценатів, зокрема і Володимира Кожана, було чимало привітань, подарунків та нагород. Відповідно до наказу гетьмана Українського реєстрового козацтва Анатолія Шевченка, директорові коледжу Дмитрові Клебану присвоєно козацьке звання та призначено його отаманом Городоцького куреня реєстрових козаків.

Вручаючи подарунки Вишнянському коледжу від голови Адміністрації гетьмана УРК Володимира Кожана, отаман обласного козацького товариства УРК Василь Павлечко висловив впевненість, що навчальний заклад буде «кузнею» майбутніх патріотів.

Святкування ювілею закінчилося святковим концертом, який підготували студенти коледжу. І це було було ще одним підтвердженням слів директора Вишнянського навчального закладу Дмитра Клебана: «Наша Альма-матер є центром відродження духовності, патріотизму, пісенної творчості як Городоцького так і Самбірського районів, адже розташоване на кордоні цих територій».