Активні децибели з міської ради продовжують вимахуватись своїм вишиваним рагульством, глибинною поверхневістю поглядів та інтелектом на рівні селянок доби середньовіччя. Відверто і відкрито, то визнають в найкращих традиціях українського народництва&саложупанства та романтично-вусатого наїву, одночасно, мило посміхаючись з закосом під юродивих пацієнтів доктора Фільца.

Як сказав одного разу директор департаменту гуманітарної політики Львівської Ратуші Олекса Побурко (який активно підтримав цю ідею): "Я в культурних речах не сильний". Зате скорботні жіночки з "Нового погляду" надійно пришвартували його якір в секс-символи в титаніківській позі Леонардо ді Капріо. Хоч якась компенсація, хоча й міфічна.

Ратушні хобіти все ж нарядили античних богів у ці довбані клоунські вишиванки власної гальмівної рідини та маразматичної ідеї такої собі професорки універу імені Франка, колишньої нардепки та керівнички львівської "Батьківщини" Зореслави Ромовської, яка відзначилась на тій посаді махровим кумівством. Тепер ця високоморальна особа у клінічному злеті душі викинула з себе от таку сортірного рівня попсову фігню.

Ці ж, блять, патріоти всюди патякали, що як Янукович, двічі судимий може лазити по монастирям, забороняють виставку Гриці Ерде і триндять про духовність. Яка нафіг духовність і культура, обдовбані тьоті і дяді, що ви про неї знаєте? Попса попсою. Як і Руслана зі своїм завтрашнім оркестром (також, певне фанерним, як і на 750-річчя Львова) і тим, що вона співає.

А мо' вам вивести ще нову породу свиней з вишиваним салом, щоб довго не мучитись. Сучасна наука і техніка все може.

Можна було ще й клонувати кавалок мізків для ідейних (і не тільки) натхненників модерного рагульства під гаслом "розум, розум, де ти є?"