Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку є найпрямолінійнішими.

Про це інформує “Клубер”.

Стрілець

Подобається вам це чи ні, але Стрільці завжди будуть говорити тільки те, що думають. Хочете почути щиру думку з якого-небудь питання? Тоді зверніться до людини, хто народився під цим знаком. Стрільці не з тих, хто пом’якшує правду, тому вони – не найкраща компанія для дволичних людей. А якщо вже вони нервують, то і зовсім починають говорити такі речі, які можуть шокувати оточуючих.

Водолій

Водолії товариські і відкриті. І саме ці якості перетворюють їх у тих, хто прямо говорить те, що хоче, не ходячи навкруги. Хоча вони не позбавлені дипломатичних якостей, але найчастіше висловлюють свою думку, не турбуючись про те, чи сподобається вона тим, хто їх слухає чи ні. Водолії вперті по натурі, тому будуть відстоювати свою позицію до кінця, якою б не була реакція співрозмовників. При цьому вони відрізняються відкритим розумом, тому вважають важливим, щоб кожна людина могла висловити свою справжню точку зору.

Близнюки

Близнюки бувають дуже прямолінійними, що може стати шоком, особливо якщо ви їх знаєте недостатньо добре. Вони не звикли шкодувати про сказане, але їм буває неприємно, якщо їх слова роблять боляче оточуючим. При цьому Близнюки все одно продовжують їх повторювати просто через свою звичку думати вголос. Через відвертість Близнюків вважають людьми нечутливими, хоча це неправда.