Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Про це сповістив Офіс президента.

“Глава Української держави високо оцінив вагому підтримку з боку канцлера у досягненні миру в Україні, її послідовну позицію у питанні санкцій щодо Російської Федерації, а також практичну допомогу Німеччини в реалізації політики реформ”, – йдеться у повідомленні.

У Зеленського запевняють, що Меркель наголосила на незмінності позиції ФРН на підтримку України на шляху до встановлення миру на Донбасі:

“Вона заявила, що використає майбутні контакти з партнерами у Нормандському форматі для досягнення домовленості щодо дати проведення саміту”.

“Володимир Зеленський поінформував співрозмовницю про безпекову ситуацію на Донбасі. Було обговорено питання розведення сил поблизу Петрівського та Золотого, а також перебіг робіт з відновлення мосту поблизу Станиці Луганської”, – вказано у повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою…

Опубліковано Офіс Президента України Середа, 9 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, нещодавно на тлі внутрішньополітичних скандалів у США президент Дональд Трамп оприлюднив стенограму розмови з українським колегою Володимиром Зеленським. З’ясувалося, що Зеленський критикував Францію та Німеччину за недостатню підтримку України у війні із РФ.