У четвер, 2 лютого, Франківський районний суд міста Львова за позовом лідера політичної партії „Трудова Україна” Валерія Коновалюка визнав недостовірною та такою, що не відповідає дійсності, інформацію, поширену в статті Івана Фаріона „Теремок” Валерія Коновалюка” в газеті „Високий замок” № 149.

Про це повідомляє прес-служба політичної партії „Трудова Україна” з посиланням на рішення Франківського районного суду міста Львова від 2 лютого 2006 року.

22 серпня 2005 року газета „Високий замок” опублікувала статтю Івана Фаріона, в якій була подана вигадана інформація про майновий стан Валерія Коновалюка, зокрема про належність йому маєтку під Києвом. Після чого Валерій Коновалюк звернувся до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації.

Розглянувши справу, Франківський районний суд міста Львова визнав оприлюднену інформацію недостовірною та зобов’язав редакцію газети „Високий замок” спростувати її в такий же спосіб і такому ж форматі, як вона була розміщена.

Нагадаємо, що 28 грудня 2005 року Дарницький районний суд міста Києва за позовом лідера політичної партії Валерія Коновалюка визнав недостовірною та такою, що не відповідає дійсності інформацію поширену в статті „Хатинка” для Валерія Коновалюка” в інтернет-виданні „Цензор”, головним редактором якого є Юрій Бутусов.

Суд вирішив стягнути з інтернет-видання 30 тисяч гривень за завдану моральну шкоду та перерахувати їх на розрахунковий рахунок Роменської загальноосвітньої школи інтернату для дітей-сиріт на прохання Валерія Коновалюка.

Обсерватор