За словами директора Музею Ідей Олеся Дзиндри, у музеї стартував проект «Мецодром» - тижні культур народів, які будували Львів, його культуру: «Серед них іспанці, німці, поляки. Це їх Батьківщина також. Тому сьогодні ми і представляємо виставку 13-ох художників з Іспанії».

Як повідомляють організатори виставки, фотографи вибрали власне Львів для показу своїх робіт через те, що саме з цього регіону багато людей емігрувало до Іспанії. «Ми хочемо показати саме тут якою є Іспанія на даний момент, на наших фотографіях багато простих людей, краєвиди, корида і ін., що є цікавим на наш погляд».

«У нашій організації «NOPHOTO» працює 13 художників. І ми віримо, що разом можемо досягнути більшого. Основна наша мета – показати те, що ми бачимо насправді. Будь-яка з фотографій – це особисте враження, абсолютно не комерційне», - розповідає один із фотографів NOPHOTO Хоркера.

«Звичайно нам потрібно і на щось жити, тому в нас є замовники наших фотографій. Ми показуємо їм 13 різних бачень того, щоб потрібно сфотографувати. Потім всі разом приходимо до спільного консенсусу і обираємо найкраще. Це дуже зручно для замовника, бо дуже важко знайти окремо 13 різних фотографів», - продовжив він.

«Мабуть всіх цікавить що ж це означає «NOPHOTO». Це така свого роду гра, тобто ми є фотографами, але не лише фотографами, це фотографія, але не лише фотографія. Справа в тому, що в наших роботах присутні різні тенденції, ми поєднуємо літературу, відео та фото. Тому це не лише PHOTO, а NOPHOTO», - додав Хоркера.

Прийти та ознайомитися з унікальними роботами іспанських фотографів можна у Музеї Ідей, що на вул.. Валова 18,а