Виставку творять зокрема портрети гетьмана Івана Мазепи, митрополитів Андрея Шептицького і Василя Липківського. Центральною в експозиції є ікона Христа. На виставці буде представлено 21 живописну роботу і 11 скульптур.

Христина Кишакевич-Качалуба народилася в українській родині в Аргентині. Закінчила студії мистецтва в університеті Пітсбурга (США). Продовжила навчання в Українському вільному університеті в Мюнхені (Німеччина) в одного з найвідоміших у світі українських скульпторів –– Григорія Крука. (Між іншим, Круків портрет її авторства зберігається у Національному художньому музеї в Києві). Захистила докторат з історії мистецтва. Роботи мисткині знаходяться у музеях та приватних колекціях Аргентини, Канади, США, Іспанії, Німеччини, Швейцарії, Франції та України.

Однаково полюбляє пані Христина працювати як в скульптурі, так і в малярстві. Хоча й зауважує , що коли росли діти ( їх має троє), легше «йшла» скульптура. Для малярства потрібні були атмосфера і час. Тепер, коли син і доньки виросли, натхнення приходить і до малярства і до скульптури як єдиного творчого процесу мисткині.
20 років Незалежності України – «це два важливих десятиліття, які охоплюють складний шлях перетворення пострадянської людини у вільного українця», – говорить Христина Кишакевич-Качалуба.