Про це інформує Регіональний медіа-центр МО України у Львові.

Цей захід проводять щорічно на базі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, він відбувається вже удев’яте.

У ньому беруть участь понад 200 представників військово-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, навчальних закладів та волонтерських організацій. Крім того, до роботи на конференції долучилися професори та науковці відповідного профілю з Чехії та Польщі.

Науково-практичний захід умовно поділяють на сім секцій, присвячених перспективам розвитку озброєння і військової техніки механізованих і танкових військ, спеціальних військ, ракетно-артилерійського озброєння, розробці та модернізації озброєння і військової техніки сил спеціальних операцій, частин і підрозділів високомобільних військ та розвідки, актуальним проблемам розвитку систем управління військами тощо.

Під час конференції одночасно відбувається виставка новинок військово-промислового комплексу. Начальник академії Сухопутник військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів, що цього року на виставці представлено понад 40 підприємств військово-промислового комплексу, провідних науково-дослідних установ, а також приватних компаній зі всієї України. Виробники представили 500 зразків озброєнь та військової техніки.

«Починаючи від лінійки бронеавтомобілів КрАЗу і завершуючи модернізованими комплектами для швидкого зведення фортифікаційних споруд. Також були БПЛА, апаратура зв’язку, розвідки, навігаційні системи, прилади РХБЗ розвідки та детектори радіаційного випромінювання, інженерно-саперне обладнання, різноманітне тактичне спорядження для підрозділів сухопутних військ тощо», – ідеться в повідомленні.