Передає Корреспондент

Як говориться в повідомленні, аудиторам вдалося запобігти незаконним витратам на загальну суму 2,8 млн грн. в результаті виявлення завищених обсягів наданих послуг, Національна громадська телерадіокомпанія замовила, і ще не встигла сплатити. "Держаудит також виявив порушення у веденні бухгалтерії і під час проведення закупівель на загальну суму 468 700 000 дол.", - йдеться в повідомленні.

Крім того, аудитори виявили, що деякі компанії, перемігши на тендерах за однією ціною, укладали угоди з іншими підприємствами, які вже, своєю чергою, поставляли послуги і товари за меншою ціною, тобто, у схемі був зайвий посередник.

Так, одне з підприємств закупило й орендувало металодетекторів на суму 1 200 000 грн. тільки після перемоги в тендері, надавши їх в оренду на два тижні ПАТ НСТУ вже за 2 700 000 гривень.

"Половина з витрачених коштів (250 млн грн. з 522 млн грн.) спрямовано закордонним компаніям, яких перевірити, практично, неможливо", - повідомляють у прес-службі.

Вказується, що під час ревізії аудитори відшкодували порушень на загальну суму 2,1 млн гривень.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет розслідує справу про порушення антимонопольного законодавства фірмою, яка продавала квитки на пісенний конкурс Євробачення-2017.