У суботу в українців буде шанс перетрусити шафи, повитягати і потренувати плащі та навіть пуховички перед новим сезоном. Адже 17 серпня Україна буде однією з найхолодніших у Європі.

Про це повідомила у мережі метеоролог Наталка Діденко.

За словами синоптика, денна температура повітря становитиме +17+24 градуси. У південній частині та на Сході буде тепліше, +23+28 градусів.

"Чому курточки чи пуховички? Бо на фоні навіть не таких уже й страшних +18+20-ти градусів завіватиме північно-західний та західний вітер, який посилить відчуття холоду на 3-5 градусів.

Тому шашлики можна відкласти на радість парковому та лісовому царству і нарешті підремонтувати щось на осінь, щоб не затікало і не задувало у листопаді", - пише синоптик.

У неділю, 18 серпня, температура повітря почне вирівнюватися, в межах України передбачається +24+29, на Півночі +20+24 градуси. Із 19-го серпня, на Спаса тепле, до спеки, літо почне повертатися в Україну знову. Дощів буде небагато.

"Найближчими вихідними є ймовірність опадів на Півночі та Сході, дотягне місцями до Черкащини, у суботу де-не-де на Заході. Проте ці опади будуть локальними і млявими, таке собі...

Більшість території належатиме сухій погоді. Вітер обіцяє бути поривчастим, до сильного, 17 серпня, у суботу", - пише Діденко.