Фахівці проаналізували вплив різних чинників на рівень шумової забрудненості країн, а також проблеми, які можуть через це можуть виникнути у їх жителів, повідомляє «Times of Malta».

За результатами дослідження, дорожній рух визнано головним джерелом шуму в європейських країнах. За ним слідують залізниця, аеропорти та промислові об'єкти,

У переліку проблем, які може спровокувати підвищений рівень шумового забруднення, фахівці називають в основному ризики, пов'язані із безсонням та серцевими захворюваннями. 

Фахівцями було встановлено шумовий поріг, після перевищення якого можуть наступити несприятливі для здоров'я жителів країни наслідки. Він дорівнює 55 децибелам.

Як наголошується в доповіді, у більшості країн Європейського союзу частка так званих галасливих областей становить біля 50% від усієї території країни.

У невеликих державах, таких як Бельгія, Люксембург і Мальта частка тихих районів дуже низька, а області з підвищеною шумовою забрудненістю складають значну частину території.

В Мальті частка галасливих областей становить 90%, що робить острів одним з найбільш гучних місць для проживання в Європі.