Чотири команди змагатимуться за «Кубок Львівщини» вперше – латвійський «Нікарс», московський «Спартак», казахський «Тулпар» та івано-франківський «Ураган».

«Тулпар» в останньому чемпіонаті Казахстану посів друге місце. Але завдяки перемозі «Кайрату» в Кубку УЄФА, отримав право зіграти в єврокубках. Волею жеребу виступи на міжнародній арені ця команда розпочне у Харкові, де її суперниками будуть команди «Локомотив» (Україна), «Марка» (Італія), та переможець групи A попереднього раунду (в цій групі зустрінуться «Спортинг Париж» (Франція), «Лексмакс» (Молдова) та «Наутара» (Литва).

Ризький «Нікарс» у сезоні 2012-2013 під керівництвом португальця Орландо Дуарте вшосте поспіль став чемпіоном Латвії. Торік прибалти зустрічалися із «Енергією» в елітному раунді Кубка УЄФА, тоді сильнішими були галичани.

МФК «Спартак» після п’ятирічної паузи повертається у міні-футбол. В наступному сезоні москвичі виступатимуть у вищій лізі чемпіонату Росії. Їхнє завдання – вибороти путівку в Суперлігу.

Четвертий дебютант «Кубка Львівщини» - «Ураган» представлення не потребує, адже українським уболівальникам регалії цього клубу добре відомі.

Уже відбулося жеребкування «Кубка Львівщини-2013», у ході якого було визначено склад двох груп:

Група А
«Енергія»
«Нікарс»
«Спартак»
«Тулпар»

Група Б
«Ураган»
«Газпром-Югра»
«Рекорд»
ЛТК

Джерело: СК "Енергія"