Про це повідомляє УНН.

Після стартової чверті, в якій відбулася рівна боротьба (14:13), після невеликої перерви становище на паркеті змінилося. Перші набрані очки після травми форварда одеситів Олександра Бєлікова дозволили вийти «БІПі» вперед на 5 очок – 27:22, що призвело до таймауту команди Степановського.

Нестримний у першій половині був представник одеситів Танкслі на лицьовому рахунку якого 13 балів. На велику перерву команди пішли за двозначної переваги «БІПи» – 39:29.

Лідерські якості у складі «Хіміка» продовжив демонструвати захисник Деррік Колтер, який 18 балами допоміг переломити хід подій на паркеті. За 2 хвилини до кінця 3-ї чверті рахунок став 48:42 на користь южненців. Надалі усі потуги одеситів спрямовані на те, аби наздогнати візаві, закінчувалися невдачами – 69:61.

З 25 очками найрезультативнішим у грі став Колтер. За «БІПу»23 очки набрав Танкслі.

Зауважимо, що в іншій півфінальній парі зійдеться БК «Дніпро» та харківський «Авантаж-Політехнік».