Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак запропонував міському голові Львова Андрієві Садовому підготувати програму відновлення Львова й підібрав для неї дві назви: "Вже завтра — Львів без Садового" або "В майбутнє — без Андрія "Долі". Таким чином депутат зреагував на так звану програму відновлення Львова після коронавірусу "Львів завтра", яку запропонував Андрій Садовий.

Лопачак наголосив, що депутати сподівалися побачити у цій програмі конкретні кроки для вирішення проблем у місті, а натомість міський голова запропонував їм лише популістичну заяву.

"Я не можу зрозуміти, як керівник Інституту міста, такої потужної установи, написав таку популістичну річ? Напевно, всі чекали програми, яка дійсно вкаже на реальні конкретні кроки, які треба зробити. Але вчора ввечері я гортав "Фейсбук" і побачив, як цей керівник в робочий час пише гнівні дописи, "наїжджає" на "феодалів"...Я вам чесно скажу, Андрію Івановичу, якби в мене хтось із працівників у робочий час за мої кошти, а не за кошти громади, виписував всяку дурню у "Фейсбуці" замість того, щоб робити роботу, був би звільнений через 5 хвилин. Громада міста не платить працівникам Львівської міськради, щоб вони собі постики писали. Розгнівається пан Олександр "феодалами", які там щось навколо Львова роблять, то хай бере спис і їде з ними воювати. Бо в нас через те і отака програма недолуга вийшла", - зазначив Лопачак.

Відтак депутат запропонував варіант програми, яка була б більш доречною для міського голови Садового:

"Розділ 3. Завдання програми. Доповнити пунктом: Збереження усіх "долей" у бізнесах Андрія Івановича і їхній безперервний розвиток зі збільшенням вартості.

Розділ 6. Заходи та проекти. Доповнити пунктами: Щоб трава на газонах була завжди зеленою, щоб падав тільки білий сніг і рясний дощ, щоб з крана текла тільки хлорована вода, щоб на площі Ринок взимку завжди була ковзанка.

У Розділ 6.1. Безпека. Доповнити таким пунктом: Збільшити охорону стратегічно важливих об'єктів на вулиці Стрілецькій до 50 осіб.

У Розділ 7. Фінансування програми. Доповнити таким пунктом: Фінансове забезпечення програми здійснюється за рахунок премій заступників та позаштатних радників міського голови, хабарів, відкатів, відсотків від бюджетних закупівель та нових "долей" у бізнесах Андрія Івановича.

Також пропоную два нових варіанти назви програми. Як на мене, вони будуть набагато кращі. Перший: Вже завтра — Львів без Садового. Або: В майбутнє — без Андрія "Долі".

Прошу цю програму із вказаними редакційними правками винести на всенародне обговорення і вже в остаточній редакції затвердити на наступній сесії", - сказав Маркіян Лопачак.

Як уже повідомлялося, депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода” Андрій Рікота подарував Львівському міському голові Андрієві Садовому “золотий” душ — символ його корупційних діянь. Таким чином депутат зреагував на повідомлення про те, що чиновники облаштовують собі в мерії душ вартістю 750 тисяч гривень.

Під час пленарного засідання у четвер, 28 травня, п’ятеро депутатів заявили, що покинули фракцію “Самопомочі”, звинувативши свого лідера Андрія Садового в піарі й ігноруванні інтересів громади. Мер у відповідь заістерив і заявив, що на прийдешніх місцевих виборах знову буде балотуватися.

Пряму трансляцію засідання ЛМР проводить телеканал НТА: