Згідно з процедурою, рішення Українського антидопінгового центру було передано в WADA, яке може прийняти рішення українського органу, так і подати апеляцію, не погодившись з рішенням колег про термін дискваліфікації або тим, з якого моменту слід вважати старт дискваліфікації.

Український антидопінговий центр прийняв рішення дискваліфікувати Срну на 17 місяців від футболу у зв'язку з наявністю в його організмі заборонених антидопинговыми правилами речовин.

Термін дискваліфікації, за рішенням українського антидопінгового центру, будуть обчислювати з дня забору проби, тобто з 22 березня 2017 року. В такому випадку, термін дискваліфікації хорвата закінчується 22 серпня 2018 року. До тренувань гравець може приступити 22 червня.

Нагадаємо, у допінг-пробі Даріо Срни, взятої під внезмагальний період, а саме 22 березня 2017 року, був знайдений заборонений препарат.

У нинішньому сезоні футболіст провів 8 матчів в українській Прем'єр-лізі і відзначився в них 4 гольовими передачами. Срна виступає за донецький клуб з 2003 року і є рекордсменом клубу за кількістю проведених матчів.

«Вголос»