Про це повідомляють організатори.

«Центральною подією стане презентація документального доробку кіноформації «Вавилон’13», що виникла як територія фіксації подій українського громадянського протесту 2013-2014 років», – розповіли організатори.

Програма представить стрічки про «революцію гідності», анексію Криму та неоголошену війну на Сході України, художній керівник проекту, режисер Володимир Тихий, а також режисерки Юлія Шашкова та Юлія Гонтарук, відомі фільмами з циклу «Зима, що нас змінила» спільного виробництва «Вавилон’13» та телекомпанії «1+1»: «Межигір’я. Батіна хата» та «Небесна сотня».

«Поява на початку грудня 2013 року людей на Майдані, зведення наметів та барикад спонукала десятьох майстрів українського кінематографу, серед яких була володарка «Пальмової гілки» Каннського кінофестивалю Марина Врода, створити «Вавилон’13», щоб дати людям розуміння того, що відбувається навколо, та дозволити мільйонам провести рефлексію своєї ролі в побудові нової України», – зазначають організатори.

За їхніми словами, ця місія й надалі згуртовує команду, що складається з понад 40 осіб. Проект також об’єднав зусилля з такими українськими громадськими та медійними організаціями, як «Громадське ТБ», «Євромайдан SOS», «Центр UA», «АвтоМайдан» та іншими.

Загалом було створено більше 140 фільмів та задокументовано більше 1000 годин подій.

Програму подій Wiz-Art 2014 можна знайти на сторінці wiz-art.ua (у програмі можливі зміни).