Центр Культурного Менеджменту та Студія Візуального Осмислення Kinez.Filmz презентують Міжнародний Фестиваль Візуального Мистецтва WIZ-ART Wideo Fest, що відбудеться 22-22 листопада 2008 р.

Концепція фестивалю полягає в представленні глядачам нових імен і візуальних творів з усього світу. Наш девіз – молодість, свіжість і свобода у висловленні найактуальніших тем новаторською кіномовою, застосовуючи новітні засоби в кіно і художньому мистецтві.

Фестиваль має на меті дати змогу ознайомитись з провідними напрямками в сучасному кіно і медіамистецтві, візуальних сферах, де переважають високий професіоналізм, незаангажованість і використання технічних досягнень.

Це додає досвіду і певний стимул та приклад для українських митців, які працюють, орієнтуючись на високі стандарти, а глядачі мають можливість побачити найкращі художні твори з усього світу.

Контактна інформація: [email protected] та wiz-art.com.ua

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

20 листопада 2008 (четвер) – "Citizens of Universe"

Головна особливість дня – представлення імен режисерів зі всього світу, тих, хто робить незвичайні речі і може не завжди знаходить розуміння в своєму оточенні, але цілком можливо, що в протилежній точці земної кулі є однодумці і навіть послідовники.

15:00 – 16:00 – чат учасників фестивалю на сайті prokultura.com.ua

18:30 – 20:30 – Відкриття Фестивалю

Перший сеанс CITIZENS OF THE UNIVERSE

Карстен Унгер – Блакитна мавпочка 45’ (Німеччина)
Браян Грін – Так як воно є 9’ (США)
Богдан Георг Апетрі – Останній день грудня 20’ (Румунія)
Мішель Савій – Заборонені плоди 14’ (Нова Зеландія)
Хушманд Вараі – Хижаки не без гріха 30’ (Іран)

20:35 – 21:50

Другий сеанс CITIZENS OF THE UNIVERSE

Пер Ханефйорд – Між тобою і мною 20’ (Швеція)
Марко Сантіч – Діра 11’ (Словенія/Хорватія)
Шон Конвей – Рокко Париж 11’ Королі Лондона 20’ Алекс і її задній вантаж 16’ (Великобританія)

21 листопада 2008 року (п’ятниця) – "Ladies Night"

Основний акцент на фільмах, зроблених жінками, і фільмами про жінок.

11:30 – 12:30 – театралізована флеш-моб акція біля Кінотеатру ім. Миколайчука, аби привернути увагу медіа та мешканців міста до занепаду державних кінотеатрів та культури кінопереглядів. Сам флеш-моб зніматиметься на відео, він увійде у фільм про історію та сучасність кінотеатру.

18:30 – 20:15

Перший сеанс LADIES NIGHT

Єлизавета Дулькіна – Urban jungle dreaming 3’ (Росія)
Ніліша Бартель – Два на три 30’ (Німеччина)
Єва Мішкініте – Міст 4’ (Литва)
Нєшка Караджінска – Чи є зміст, коли немає сенсу? 28’ (Болгарія)
Галіна Красноборова – Безсоння 14’ (Росія)
Анета Кірова – Від зародження людства 5’ (Чехія)
Варвара Гуляєва – Я і моя сім’я 10’ (Естонія)
Реґіна Альварез – Тіфаріті 10’ (Іспанія)

20:20 – 20:50

Особливий показ

Майя Дерен – Мережива полудня 14’ (1943), При землі 15’ (1944), США

20:55 – 21:45

Другий сеанс – Українська програма фільмів і відеокліпів

Patrick Yegor – On the other side of the mirror 8’
Ліза Усач – Paris Scenes, Адам и Ева 5’
Александр Чорний – ID 3’
Маша Кузнецова – Избавься от своей бабушки 9’
Іван Шевченко – кліпи для Tomato Jaws, Цырк, Aphex Twin 10’
Катерина Масленнікова – Ящірка 2’
Маша Михайлова – Сходи 3’
Артем Кім – Поцілунок 5'

22 листопада 2008 року (субота) – "Industrial party"

Специфіка робіт в цьому відділенні – наповненість атмосферою і духом нового часу, повного технологічних нововведень. Шляхи достукатись до людських сердець стають простішими, чи навпаки ці шляхи губляться в нескінченних дротах інтернету і мікросхемах мобільних телефонів?

18:30 – 19:40

Перший сеанс INDUSTRIAL PARTY

Сінан Сейхан – Троянда 4’ (Нідерланди)
BLU/Андреа Мантіньйоні – Muto 7’ (Аргентина/Італія)
Масае Койзумі – Грибний шоколад 6’ (Японія)
Якша Боріч – Torsia 17’ (Хорватія)
Чіхвен Ло – Неспокійний розум 5’ (США)
Томас Ньютон – Удари крил 15’ (Великобританія/Уельс)
Мірослав Мірчев – Зу-Зу 2’ (Болгарія)
Генрі Турунен – Без назви 5’ (Фінляндія)
Фолькер Шрайнер – Вивчаючи алфавіт 3’, Лічильник 3’ (Німеччина)

19:45 – 21:00

Другий сеанс INDUSTRIAL PARTY

Мілош Томіч – Суконник 4’ Волосся 3’ Пластикові пакети 4’ Глиняний голуб 7’ Мамина література 5’ (Сербія)
Борис Казаков – збірка короткометражок (Росія)

Спеціальна програма вірменської анімації

21:05 – закінчення голосування за фільм глядацьких симпатій
21:10 – останній фільм-сюрприз
21:30 – оголошення фільму-переможця

Закриття Фестивалю

Центр культури і дозвілля "Лис Микита" Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська, 1.