Радехівщина стала колискою або ж рідним домом для багатьох відомих держаних, духовних та культурних діячів. Саме Ваш край був батьківщиною для відомого демократа і просвітителя, натхненника «Руської трійці» Маркіяна Шашкевича, його побратима Івана Вагилевича, оперного співака світової величини Олександра Мишуги, головнокомандувача Українською Галицькою Армією Мирона Тарнавського, народного артиста України Ігоря Білозіра та багатьох інших.

Нині місто Радехів – значний агропромисловий центр області із розвинутою інфраструктурою. А найголовніше – люди, котрі вміють не лише працювати, але й гідно святкувати. І свідченням тому, учорашній ювілей міста. Привітало радехівчан  немало знаних людей, для яких ця земля стала рідною. Серед них – відомий меценат, а нині кандидат у народні депутати України по виборчому округу №119, до якого входить і Радехівський район, Володимир Кожан.

- Так склалося життєво, що  народився у той час, коли моє село входило до складу Радехівщини. Я маю тісні стосунки із цим краєм. Певний період , мені довелося співпрацювати і навіть жити одним життям разом з радехівчанами. Надзвичайно пишаюся цим і щиро дякую Вам за ці хвилини, не завжди приємні, інколи аж надто турботливі, котрі разом  ми переживали. Незважаючи на різні буттєві перепитії,  місто Радехів стало для мене рідним, частинкою моєї історії. Я гордий, що є Почесним громадянином Радехова, і, повірте,  дорожу цим визнанням, - зазначив Володимир Кожан, отримавши з рук радехівчан запашний коровай та вітаючи мешканців із 538-річницею з часу першої писемної згадки про Радехів, в відтак з днем міста.

Саме ж святкування розпочалося урочистою ходою із символікою міста, а далі - святковим привітанням міського голови Ніни Загиней. «Надзвичайно приємно бачити сьогодні усіх, хто приїхав разом з нами відзначити День рідного міста, - зазначила вона. Серед присутніх гостей, наш великий друг, почесний громадянин міста, кандидат у народні депутати  Володимир Кожан. Завдяки і Володимиру Дмитровичу, Радехів стає красивішим і заможнішим. Пам'ятаємо, ще недавно з допомоги пана Володимира  ми відреставрували та перенесли у центр міста пам’ятник Кобзареві, наша районна лікарня збагатилася апаратурою ультразвукової діагностики, чимало наших міщан отримали адресні матеріальні допомоги, відновили символ Радехова – Криницю, яка була занедбана. Сьогодні пан Володимир знову з нами. За це ми складаємо Володимиру Дмитровичу велику подяку, - наголосила Ніна Загиней.

На день міста  Володимир Кожан приїхав не з порожніми руками. Майже тридцять маленькихрадехівчан із малозабезпечених сімей, котрі через кілька днів вперше переступлять шкільний поріг, отримали ранці та учнівське приладдя. А закінчилося святкування дня Радехова святковим феєрверком  від почесного громадянина міста, кандидата у народні депутати Володимира Кожана.