Родзинкою свята стане салют із кількасот повітряних кульок, які присутня дітвора запустить у небо на знак щирої любові до своїх татусів.

Сотні українських сімей зберуться з метою вшанування чоловіків як відповідальних, турботливих та люблячих батьків. На гостей заходу чекає яскрава концертна програма, веселі конкурси та змагання, силове екстрим-шоу та інші розваги.

Ініціатива проведення Всенародного Дня Батька, який цього року відбудеться вже вп’яте, належить громадській організації «Міжнародний Центр Батьківства».

Її поява - це своєрідний відгук на проблему безвідповідального батьківства, зокрема, відсутності батька в сім'ї, яка, у свою чергу, породжує сирітство та багато інших негараздів у житті дітей та сімей. Тож, за допомогою цієї ініціативи, організатори прагнуть не лише привернути увагу суспільства до цих питань, але й зробити особливий акцентна самоусвідомленні українцями своїх одвічних духовних таісторичних цінностей, серед яких і щаслива родина, і відповідальне батьківство, і радісне дитинство, зміцнені вірою, надією та любов’ю.

Захід відбудеться за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації, Всеукраїнського громадського комітету з підтримки сім’ї та відповідального батьківства. Партнери – благодійна організація «Асоціація милосердя «Еммануїл» та всеукраїнський рух «Альянс «Україна без сиріт».

Організатори запрошують долучитись до святкування Всенародного Дня Батька, яке відбудеться в суботу, 14 вересня у Маріїнському парку. Початок о 12:00.

Джерело: РІСУ