Кандидат у мери Києва від партії "Голос" Сергій Притула заявив, що життєву сторінку коміка для себе вже перегорнув і вирішив повністю зануритися у політику, бо має інші цілі.

Про це він повідомив у інтерв'ю BBC News Україна.

Шоумен підтвердив, що вийшов зі структури проєкту, над яким працював 10 років, – "Вар’яти-шоу", тому що зрозумів, що суміщати їх з мерською кампанією нереально. А у випадку перемоги розпрощається і з роботою на "Новому каналі".

Окрім цього, Притула відповів опонентам, які кажуть - "вже президент комік, чи витримає Україна ще й коміка на чолі столиці".

"Як кажуть, що "Притула - комік", нехай скажуть, що "Притула - волонтер"... Я - не фахівець з усього на світі. Але я знаю, як формувати команду, як робити великі проєкти. Коли кажуть, що мені буде важко налаштувати роботу якогось департаменту в КМДА - а хтось пробував налаштувати штаб оперативного ведення бою для 3-го полку спецназу? Хай хтось це спробує зробити, а потім буде мені розказувати, як важко робити щось інше. Вважаєте президента коміком? Це ваші проблеми. Мене звати Сергій Притула, я не Зеленський і не Славко Вакарчук", - сказав він.

Кандидат додав, що поклав на шальки терезів свою кар'єру і не дасть "задній хід".

Як писав "Вголос":