Після “телефонних дебатів” між Вололимиром Зеленським і Петром Порошенком своє відео звернення до кандидатів записала Юлія Тимошенко.

Відеозвернення очільниці “Батьківщини” Юлії Тимошенко оприлюднене у Facebook.

“Я побачила руйнацію статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли”, – висловилась Тимошенко щодо вчорашньої розмови кандидатів у Президенти на телеканалі “1+1”.

“Хочу звернутися до Петра Олексійовича, я знаю, що частина людей у країні вірить в те, що Ви зробили частину добрих справ для нашої держави і тому, в цей важкий для Вас час, раджу вам не ставати частиною чужого шоу, тримати президентську планку і якби важко не було захистити статус  посади президента і статус держави”, – сказала вона Порошенку.

“Я хочу звернутися до людини, яка можливо через декілька тижнів може стати новим Президентом України, хочу звернутися до Володимира Зеленського. Якщо ви мрієте обійняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої , не треба, борючись за право стати Президентом, нищити честь і гордість президентського статусу”, – звернулася Тимошенко до Зеленського.

За її словами, навіть у такій важкій конкуренції потрібно просто залишатися людьми.

Тимошенко також сказала, що коли Зеленський кинув слухавку “практично в обличчя діючому президенту”, вона побачила, який це стрес для Порошенка.

“Коли я дивилася на останні хвилини цього діалогу, коли Зеленський кинув слухавку, практично майже в обличчя чинному президенту,  я побачила, який стрес це для президента і що, знаючи його проблеми зі здоров’ям,  у нього просто пересохло в роті  й він не міг говорити. Треба  просто бути людьми і вчасно вміти передати один одному навіть ковток води”, – резюмувала вона.

Тимошенко закликала кандидатів з честю вийти з цієї конкурентної боротьби.

Раніше у мережу виклали відео палкої словесної перепалки, яка сталась у четвер, 11 квітня, в ефірі телеканалу “1+1” під час телефонної розмови Президента Петра Порошенка з Володимиром Зеленським.