У Закарпатській області попрощались із циганським бароном, якого вбив коронавірус.

Про це пише pershij.com.ua.

Ромському барону Миколі Богару, який проживав у Підвиноградові Закарпатської області було 62 роки. Ромський барон помер в Ужгороді від коронавірусу. Він був багатодітним батьком, дідусем і прадідусем. Мав 12 дітей – семеро синів та п’ятеро доньок, а також 60 онуків та 12 правнуків. Михайло Богар був віруючою людиною, духовним лідером ромської християнської громади Підвиноградова, що на  Виноградівщині.

“Борода”, як називали барона, жив заможно, навіть можна сказати, як король. Він проживав у шикарному маєтку, прикрашеному у стилі барокко з позолотою, вдягався у розкішне вбрання із золотими відливами. Ромська громада поважала і прислухалася до свого пастора. Щиро вірив у Бога, молився Господу українською та ромською мовами.

Про чуйність і доброту, любов до ближніх свідчить і той факт, що перебуваючи майже на смертному одрі, він думав про свою родину і громаду:

“Якщо умру, бо мені погано, я чую, що вмру. Не везіть мене додому. Зразу на кладовище. Будьте чим далі від тіла, скажіть дітям. Щоб я не заразив нікого...”, – такими були слова уже покійного барона і духовного лідера ромської громади Підвиноградова Миколи Йосиповича Богара.

На похорон циганського барона прийшло багато ромів.