Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зреагував на публікацію таємного аудіозапису нібито його розмов із міністрами. Голова Уряду заявив, що бореться проти “схематозів” і через це його намагаються “зламати”.

Відповідну заяву Гончарук опублікував у своєму “Телеграм-каналі”.

“Із самого початку проти команди Президента й Уряду працюють багато людей, яким хотілось, щоб нам нічого не вдалося. Щоб Україні не вдалося. Звертаюся до тих, хто бореться проти нас: Вам нас не злякати! Ми будемо ще наполегливіше викорінювати корупцію і перекривати потоки”, – зазначив прем’єр-міністр.

Голова Уряду запевнив, що головна ціль роботи його команди — перезавантаження країни. “Зламати стару систему і побудувати нову, без «схематозів» і договорняків. Наша команда працює над тим, щоби кожен українець відчув реальні зміни. Боротьба триває і я впевнений у нашій перемозі!” – сказав Гончарук.

“І трохи гарних новин. Зміцнився обмінний курс та збільшилися до 7-річного максимуму накопичення міжнародних резервів, які становлять 25 млрд доларів. Приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до 2,5 мільярдів доларів. Різко знизилась інфляція до 4,1%. Якщо це не гарні новини для країни, то я повний “профан” в економіці!” – зазначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, 15 січня ввечері наближений до Банкової “Телеграм-канал” опублікував аудіозаписи розмов, на яких нібито представники Уряду на чолі з Олексієм Гончаруком називають президента Володимира Зеленського “тупим” і вигадують тези, якими виправдовуватимуть перед суспільством провали в економіці. На відповідному записові нібито Гончарук визнає, що він сам – “повний профан в економіці”. Згодом з’явилися друга та третя частини записів розмови.