Міський голова Львова, лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що знімає свою кандидатуру з виборів Президента на користь екс- міністра оборони та лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

Про це він повідомив на брифінгу 1 березня, інформують "Українські новини".

"Я прийняв рішення: відкликаю свою кандидатуру з виборів Президента й оголошую про підтримку на виборах на посаду Президента Анатолія Гриценка", - заявив Садовий.

Його результати засвідчили, що у Гриценка з грудня по лютий спостерігається незначне зміцнення ядра з 2,9 % до 4,6 % зі збереженням показників резерву на рівні 5,1...5,8 % і потенціалу на рівні 9,8...9,4 %, а у Садового фіксується поступове зміцнення ядра рейтингу з 0,5 % до 2 % без змін резерву (1,7...2,7 %) і потенціалу (5,1...5,9 %).

При цьому рівень довіри до Садового зріс із 31,1 % у січні до 40,5 % у лютому, а до Гриценка — з 31,3 % у січні до 38,7 % у лютому.

Раніше повідомлялось, що в одному з київських ресторанів помітили двох кандидатів у Президенти України Анатолія Гриценка й Андрія Садового.

Як писав «Вголос», у кандидата в Президенти, лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка на четвер, 28 лютого, запланована зустріч із іншим претендентом на президентське крісло, лідером партії “Самопоміч” Андрієм Садовим. Також він проведе перемовини з кандидаткою від “Батьківщини” Юлією Тимошенко.

Також анонсувалось, що Анатолій Гриценко і Андрій Садовий спільно опублікують узгоджене рішення, щодо єдиного кандидата на виборах, коли досягнуть остаточних домовленостей.