Думки щодо бою шоумен виклав у своєму блозі на платформі ЖЖ.

«Мені не подобається, що з цього влаштували битву України з Росією. Я вважаю огидними ті жаби, які українці виклали в інет після бою. Більше того, мені шкода їхніх авторів, бо автори деяких з них (типу тієї, що зображає Росію на колінах перед Україною) вже точно хворі. Ну, бо не можна плювати в колодязь! А Росія для України, між іншим, колодязь. Правда, не з живою водою, а з газом голубим», - почав ділитись враженнями комік.

Спочатку Задорнов похвалив Повєткіна за стійкість, а далі поринув в роздуми, що обидва боксери є «русскими богатырями».

«Кличко народився в Казахстані в російській сім’ї. Ну, ладно, прізвище в нього українське, але в той час ми всі були однієї національності – радянської», - пише сатирик.

«Звичайно, я розумію західних українців, їх я не звинувачую. Вони завжди були зрадниками. Вони завжди лежали під Польщею. А поляки завжди зраджували Росію в угоду будь-яким західним інтересам. Маю право це казати, бо в мені є польська кров», - продовжує він.

Після того, російський естрадний діяч розписав чорне майбутнє, яке очікує Україну після зближення з Європейським союзом.

«Вже не за горами той момент, коли Україна відійде до Заходу. Це буде напохмуріший день в історії України, бо вже через два роки вони відчують, що з ними відбувається. Звичайно, чиновники присмокчуться до засіків західних, а не до російських. Це буде одним з похмурих днів ще і для Заходу, тому Україна - це не Латвія з Естонією та Литвою, і слухатися вона не буде. Донецькі пацани чи не ляжуть під євроформат. І Євросоюз не зможе встежити за виконанням своїх законів та інструкцій. Чому? Та тому що всі слов'яни сонячні! Я зараз не маю на увазі поляків і західних українців, які вже давно існують в психології місячних, хоча самі по роду своєму є сонячними. Їх переформатували. А Україна, Білорусь і Росія - це сонячні люди, вони черпають енергію від сонця, а не від місяця.

І проте, в Україну будуть введені натовські ракети ближньої дії, тому Росія повинна в що б те не стало сьогодні цій справі протистояти і знайти в собі сили, щоб у разі чого зуміти виставити захист. Не виснути, як піджак-Кличко на супротивнику, а зуміти зустріти, як це часом дуже славно, але, на жаль, рідко робив Кличко.

У мене є підозра, що такі таємні прийоми у Росії вже заготовлені. Адже дуже багато наших кораблів працюють в Льодовитому океані. Чи знаєте ви, дорогі друзі, що в Росії вчені відкрили спосіб, як миттєво розтопити кілька айсбергів? Я не буду розповідати вам формулу, як це робиться. Це досить складно - в один момент розтопити айсберг, оскільки самі розумієте, скільки часу він повинен танути. Так от, один з найбільших айсбергів може бути розтоплений, згідно новим розробкам російських вчених, протягом 7 хвилин! Ви розумієте, кого накриє в першу чергу ця вода? Може, тому американці і є такими обережними поки з Росією?

Але головне , що станеться потім - і Україна , і Білорусь таки змушені будуть, знову зростися корінням. І політиків змусять це зробити народи», - написав Задорнов.