Про це пише Голос Америки.

«Джон Маккейн є героєм нашого зібрання і героєм нашої країни. Він ніколи не уникав битви, і я знаю, що він зустріне цей виклик з такою самою мужністю, яка характерна для його життя. Молитви всієї сім’ї Сенату зараз з Джоном, Сінді та його сім’єю, його командою та жителями Аризони, яких він так добре представляє», - заявив лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл:

«Джон Маккейн є американським героєм і одним з найхоробріших борців, яких я коли-небудь знав. Рак не знає проти кого він постав. Влаштуй йому пекло, Джоне», - твітує колишній президент Барак Обама.

Президент Трамп написав: «Меланія та я думаємо і молимось про сенатора Маккейна, Сінді та всю його сім’ю».

Сенатор Ліндсі Ґрем, який є близьким другом Маккейна, написав у Twitter: «Ми з Джоном хвилин 5 говорили про його діагноз і важкий шлях попереду. Він відповів: «бувало і гірше». Потім ми почали говорити про законопроекти з охорони здоров’я та оборонного бюджету. Йому буквально знадобилось 5 хвилин, щоб відволіктись від того, на що багатьом знадобилося б більше часу для усвідомлення.

«Молімося. Не знаю як це закінчиться, про це знає лише Господь. Я знаю одне – у цієї хвороби не було достойнішого супротивника».