Поетеса із Донеччини Тетяна Малахова переїхала до Москви, будучи аполітичною, проте саме в Росії стала патріоткою України.

Про це вона розповіла у розмовній студії «Правди. Наживо».

За словами Тетяни Малахової, вона виросла в україномовній родині на Харківщині, втім згодом батьки переїхали на Донбас, і сім’я все частіше почала спілкуватись російською. Зрештою, це і не дивно, адже батько поетеси – за національністю росіянин. Відтак, коли постало питання про те, де поетесі робити кар’єру – вона обрала Москву, адже на той момент вважала себе абсолютно аполітичною.

«Я досить успішно робила кар’єру, але все частіше виникали такі моменти, коли я чула дуже неприємні речі про Україну. Я дуже добре ставилась до росіян, але коли чула, що Україна – молодша сестра, чи додаток до Росії – мене це дуже ображало», – пригадала вона.

Втім, каже поетеса, вирішальним моментом стали навіть не такі вельми неприємні порівняння, а ситуація, яка виникла із сценарієм: «У мене хотіли купити сценарій, і замовник попросив ввести нову героїню, яка мала бути повією, злочинницею, невідповідальною, і щоб вона була «хохлушкою». Це була перша крапля моєї такої великої образи за Батьківщину. Потім були ще такі якісь моменти, з якими я не могла миритись, і я повернулась, і повернулись мої діти…»

Більше – у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.