Директор Департаменту молоді та спорту КМДА, відомий фехтувальник Вадим Гутцайт, що був під номером 81 у виробному списку «Слуги народу», оголосив про відмову балотуватися до Верховної Ради. Про це він повідомив у дописі «Про вибори і власний вибір» у Facebook, передає «Страна».

«Я не йду на вибори в Раду. Я вдячний президенту Володимиру Зеленському, голові партії «Слуга народу» Дмитру Разумкову і всій команді за надану довіру. Я гордий і вдячний за те, що ви оцінили мою роботу, за те, що вважаєте мене гідним бути частиною цієї сильної команди. Але я людина справи, я не політик. Я ніколи ним не був. Я не вмію гучно кричати з трибуни, я вмію працювати. За моїми плечима багато проєктів, важливих для міста, важливих для країни важливих і для спортивної галузі. Знаєте, спортсменів, як і військових, колишніх не буває», – написав Гутцайт.

Він вважає, що його завдання полягає, перш за все, в тому, щоб бути корисним для суспільства. «На жаль, парламент, не тільки український, а будь-який інший, це – політика, склоки, розмови. Я звик працювати інакше. Та що тут – я просто звик ПРАЦЮВАТИ. Якщо я беруся за проєкт, то доводжу його до кінця. Можливо, звичайно, це не скромно, але впевнений, весь мій спортивний шлях про це свідчить», – зауважив спортсмен.

Також він додав, що готовий працювати в Міністерстві молоді та спорту.

«Якщо президенту буде потрібний сильний фахівець, який дійсно може вивести Україну спортивну на міжнародний рівень, я готовий прийняти цей виклик», – зазначив він.

Додамо, що партія «Слуга народу» представила список кандидатів на позачергові вибори до Верховної Ради, які мають відбутися 21 липня 2019 року.