Про це інформує перший заступник голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Савенков, який координує похід екіпажу (яхта стартувала із Севастополя 25 вересня минулого року).

Встановивши перший з кількох запланованих рекордів, яхта знову взяла курс у напрямку української полярної станції «Академік Вернадський», куди планує прибути, пройшовши близько 2 тис. миль, орієнтовно через 10 діб.

Екіпаж яхти «Скорпіус» має намір побити кілька світових рекордів мореплавання. Перший – зайти в море Роса, а це 77 градус південної широти; другий – обійти Антарктиду південніше 60-го градуса і Північний полюс у районі 65-70 градусів за один полярний рік; третій – за довжиною маршруту (70 тисяч миль); четвертий - за тривалістю плавання - 2,5 роки.

На шляху до Південного полюса яхта потрапила у 12-бальний шторм, дістала безліч поломок. Після двох тижнів ремонту на Тасманії, заправившись дизельним пальним, продуктами харчування і всім необхідним, «Скорпіус» знову вийшла в море і взяла курс на Антарктиду.

Джерело: УНІАН