На сторінці у «Facebook» спеціаліст з комунікацій Зоя Казанжи повідомила, що призначення 24-річної Анастасії Дєєвої на посаду заступника міністра МВС з питань євроінтеграції намагалися приховати з трансляції засідання кабміну.

«Питання про призначення Дєєвої на посаду заступника міністра було внесене до порядку денного засідання Кабінету Міністрів 26 жовтня 2016 року в розділі: Кадрові питання. Доповідав Саєнко, міністр кабміну. Все засідання кабміну транслювалося в прямому ефірі, ось посилання. Все засідання кабміну, крім питання по кадрам. І це чудово видно в кінці трансляції засідання. Перериваються, камера вимикається, а далі знову включається. Але вже без кадрових питань. Тому що за призначення вже проголосували», –поділилась активістка.

За словами екс-посадовця, порушуючи регламент кабміну, кадрові призначення тоді розглядали в блоці «з обмеженим доступом».

«Від нас сховали призначення. Чому? Яка була необхідність? В одному блоці з Дєєвою призначали голову Київської ОДА – Олександра Горгану, заступника міністра кабміну Сергія Кушніра. Ніяких призначень в той раз у розвідку або в секретні війська не відбувалося. Саме через таку «секретність», про призначення Дєєвої і стало відомо пізніше», – пояснила Казанжи.

Також екс-посадовець додала, що скоріш за все Дєєву призначили на особисте прохання Авакова.

«Призначення непрозоре і незрозуміле. Вік чиновниці важливий у зв’язку з виникаючими питаннями по не правдивим фактами в пакеті документів при призначенні на досить високу державну посаду», – каже Казанжи, звертаючи увагу на зазначений 10-річний стаж роботи 24-річної дівчини.