Прихід Андрія Єрмака викличе низку змін. Перш за все, в офісі президента. Зокрема, серед тих, хто займається інформаційним забезпеченням – мова про Кирила Тимошенка та інших.

Про це заявив політтехнолог Олександр Кочетков.

“Андрій Єрмак одночасно схожий і на Віктора Балогу, і на Сергія Льовочкіна. Всі три – послідовні, системні адміністратори, які вміють досягати поставленої перед собою мети. Як Балога, Єрмак буде втручатися в усі підряд державні сфери, протискаючи свої підходи. Включаючи сферу «президентського» нафтогазового бізнесу. Як Льовочкін, Єрмак нікому не довіряє, і тому у нього немає своєї команди”, – зазначив політтехнолог.

За словами експерта, ніякого проросійського “розвороту” через Єрмака в нашій зовнішній політиці не виникне. Нічого особливо не зміниться вже й тому, що Єрмак досі діяв в межах плану «мир за всяку ціну і якомога швидше». Тобто, каже Кочетков, багато в чому – на умовах Кремля.

“Зміни будуть у внутрішній політиці. Перш за все, Єрмак спробує вичавити максимум з монополізації влади в країні і покласти під Офіс президента і Кабмін, і Раду, хоча, здавалося б, куди вже більше. І всі фінансові потоки будуть відтепер розподілятися на Банковій. І на Банкову ж переноситися не тільки політична, але і практична відповідальність за те, що відбувається у країні.
Загалом, нас чекає період посилення влади і її дій”, – наголосив політтехнолог.

Більше на цю тему читайте у статті – Андрій Єрмак: звідки взявся і чого чекати