Мешканка міста Лева Юлія Старчак жорстко розкритикувала мера міста Андрія Садового та заявила, що ЛМР на проблеми містян просто начхати.

Про це вона заявила «Вголосу», розповідаючи про обурення мешканців центральної частини Львова ідеєю будівництва на місці парковки на вул. Вороного, 4 нового готелю з підземним паркінгом.

Вона розповіла: мешканці приходили на виконком ЛМР ще в червні 2018 року, пояснили, які загрози такого будівництва. «Садовий заявив, що нас почув. При цьому, коли ми прийшли на виконком, дізналися, що нібито жодних заяв не подавали. Міська рада просто хотіла проігнорувати наші побажання та інтереси. А ця ділянка – небезпечна, бо розташована на ґрунтах, де є протоки Полтви, і там просто неможливо будувати підземний паркінг. Плюс – навколо багато пам’яток, які мають свої захисні зони», - наголосила вона.

Та додала: «Але міській раді на наші проблеми і на все решта начхати. Вони просувають свій проєкт. У процесі ми дізналися, що там хоче здійснювати будівництво готелю депутат від «Самопомочі». Ми ж категорично проти будівництва, бо воно руйнує історичне середовище міста. Причому нікому не хочеться жити у напівзруйнованих будинках, в які мешканці вкладали свої кошти. А Садовий за свої провладні 13 років якісь будинки хоча би відреставрував?».

Жінка також заявила: мешканці виграли суд у кінці травня 2019 року і суд визнав, що їхні права порушили і відповідний детальний план території скасовано. Проте вона все одно обурюється: «Ми на одному з виконкомів сказали, що таке будівництво може спричинити багато проблем мешканцям, а Садовий відказав: «Будинок не впаде!». Як можна покладатися на таку міську владу?».

Більше читайте тут: «Садовий! Не будуй! Львів – не твоя фірма!».