Зокрема, за Партію регіонів віддали свої голоси близько 15% виборців села Чемеринці. Результат ВО «Свобода» у цьому селі є аналогічним, проте в абсолютних числах за «свободівців» віддано на 1 голос менше, аніж за «регіоналів».
Натомість на малій батьківщині відомої на всю Україну «регіоналки» Ганни Герман – у селі Колодруби Миколаївського району Львівської області – ситуація кардинально протилежна. Як повідомили в обласній ТВК, перемогу у Колодрубах отримало ВО «Свобода».

Зокрема, 30% виборців Колодруб на виборах до Львівської обласної ради проголосували за ВО «Свобода», яка отримала 136 голосів. А за партію, яку представляє землячка колодрубівців Ганна Герман, свої голоси віддали лише 34 місцевих виборці, тобто трохи більше 7%.

Не отримали суттєву підтримку списки Партії регіонів і на вотчині народного депутата, голови Львівської облдержадміністрації, №1 у списку кандидатів до Львівської обласної ради від Партії регіонів Василя Горбаля. На виборчій дільниці у рідному селі його батька – Великі Глібовичі Перемишлянського району – за партію земляка проголосувало лише 15 виборців, тобто заледве 3%.

Натомість земляки інших списочників Партії регіонів до Львівської обласної ради висловили регіоналам суттєвішу підтримку. Зокрема, у селі Затока Яворівського району на батьківщині ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС Михайла Козяра, який йшов під №2 у виборчому списку Партії регіонів до Львівської обласної ради, за регіоналів проголосувала 25% виборців.

А в рідному селі начальника Львівської залізниці, №4 у виборчому списку ПР до облради Богдана Піха – у селі Твіржі Мостиського району – за ПР проголосувало 13% виборців.