Ще 20 років тому окрім звичайного лото та доміно не було корисних ігор, та зараз їх вибір просто приголомшує! Ви зможете знайти онлайн найрізноманітніші настільні ігри в Києві чи будь-якому іншому містечку нашої країни, враховуючи стать, вік та уподобання дитини.

Чому можуть навчити настільні ігри?

1. Абетка та ази читання. Чи не цікавіше вчити літери в ігровій формі, в компанії улюблених героїв мультфільмів та казок, коли потрібно виконувати певні завдання, збирати картинки та змагатися за перемогу? Звісно, так. А ще маленький непосіда навчиться зв’язувати літери в склади, а потім знаходити їх в словах. Дуже цікавим прикладом гри, яка навчає читати по складам, є «Простоквашино». Замовити її та порівняти ціни в різних інтернет-магазинах можна на таких сайтах, як price.ua.

2. Цифри та математика. Завдяки настільним іграм дитина швидко навчиться рахувати - додавати, віднімати, порівнювати цифри. Малечі буде цікаво проходити різні математичні квести, якщо поруч будуть Маша та Ведмідь, Вінні Пух, Свинка Пеппа і т.д. А взагалі, освоїти основні математичні дії дитина зможе, граючись в будь-яку настільну гру, адже потрібно буде рахувати кількість зароблених фішок, кількість кроків, які необхідно зробити, щоб дійти до фінішу і т.д.

3. Логічне мислення, увага, пам'ять, пізнання навколишнього світу. Настільних ігор, які допоможуть загальному розумовому розвитку дитини, досить багато і вони дуже різні. Це можуть бути лабіринти, тетріс, де необхідно складати різні геометричні фігури, ігри, ціль яких побудувати, наприклад, замок, чи зібрати автомобіль. Вивчить дитина і пори року, і годинник, і англійську абетку, і планети. Іншими словами, що забажаєте – те й знайдете.

З ким, де і коли грати?

Настільні ігри – це дуже зручно, адже їх можна взяти с собою і в дорогу, і у відпустку, і на природу, і на дитяче свято. На відміну від сучасних гаджетів, в них не розрядиться батарея, вони заохочують усіх.

Є такі ігри, в які дитина може грати сама, а є і такі, де необхідно задіяти від 2 до 10 осіб. Це можуть бути і діти, і дорослі. Весело грати всією сім’єю. Коли ви проводите час разом, та ще й з користю, і це дуже зближує. Дитина буде відчувати любов та увагу рідних, а це надзвичайно добре відобразиться на її психоемоційному стані.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що під час гри дитина розвиває швидкість реакції, пам'ять, кмітливість, моторику, творчий потенціал, мовлення, вчиться долати складнощі, невдачі. Настільни ігри - це й весело, цікаво та доступно багатьом!