Літній одяг ми обираємо, спершу роздивляючись його зовнішній вигляд, а вже потім вивчаючи інформацію про склад тканини та особливості догляду. Майки та футболки, які планується вдягати під светри та інші теплі речі, потребують іншого підходу. Тут головне:

  •  матеріал;
  • його натуральність;
  • відчуття на шкірі;
  • зручність, яку одяг має забезпечувати своєму власнику.

 

Майки та футболки – необхідні речі осіннього та зимового гардеробу

Світшоти, светри, толстовки, інший подібний одяг вдягати на голе тіло не варто. Навіть якщо виріб має натуральний склад і, торкаючись шкіри, не викликає неприємних відчуттів, надягти під нього майку або футболку треба з практичних міркувань, аби якнайдовше вберегти гарний зовнішній вигляд речі.

Обираючи спіднє, зверніть увагу:

  •  Чи є у складі, окрім бавовни, з якої зазвичай шиють білизну, невеличкий відсоток синтетики? Чиста бавовна після прання часто грубішає, трохи синтетичних волокон дозволить тканині лишитись м’якою та приємною.
  •   Глибину та форму горловини. Якщо там подвійний шов, його може бути видно під одягом. Частини майки не повинні виглядати з-під светру, тому бажано не купляти спіднє з вузьким горлом.
  •    Забарвлення. Однотонна майка – це оптимальний варіант. Візерунки можуть змінювати колір верхнього одягу, а принти та аплікації псувати вигляд.

Синтетичні майки – вдалий експеримент чи ні?

Сучасні виробники намагаються забезпечити покупця практичним одягом, тому синтетичні тканини використовуються активно та усюди.

 

 

Візьмемо асортимент великого сайту, а краще інтернет-порталу https://tatet.ua/майки, і ми побачимо, що у продажу є майки з віскози, шифону, дайвінгу, поліестеру та інших аналогічних тканин. Ці моделі виглядають дуже привабливо, але чи можливо їх використовувати в якості спідніх? Вчені вважають, що ні.

Причина у складі тканин, які використовують сучасні виробники. Іноді, з метою здешевлення процесу, в матеріали потрапляють речовини, які можуть викликати сильне подразнення на шкірі. Така сама ситуація з фарбами – сьогодні речі линяють не лише при першому пранні, а навіть після 3-4 разів – це ознака неякісної фарби або порушення технології фарбування.

Обирайте білі бавовняні майки у якості натільних, яскраві лишіть на літо. Колекції інтернет-магазинів дозволяють легко обрати потрібний варіант.