Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук заявив, що не вірить у версію нещасного випадку, внаслідок якого загинув депутат від "НФ" Дмитро Тимчук, і не виключає, що парламентарія могли вбити.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Як офіцер, я не вірю в те, що це нещасний випадок унаслідок чищення зброї. Дмитро Тимчук, окрім того, що державний діяч, він із 2014 року разом із колегами дуже ретельно, професійно, якісно висвітлював агресію Російської Федерації, участь військових: офіцерів, генералів, підрозділів російської регулярної армії - в агресії проти України", - сказав Тетерук.

"Все це дає підстави вважати, що ми матимемо версію замаскованого вбивства під самогубство", - додав він.

Водночас нардеп закликав правоохоронні органи провести найретельніше розслідування щодо смерті Тимчука.

"Для того, щоб отримати решту інформації про обставини й умови його загибелі, ми маємо дочекатися офіційної позиції правоохоронних органів. Єдиною версією, я би хотів, щоб була версія правоохоронних органів", - сказав представник "НФ".

Представник фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Бригинець також заявив, що не вірить у випадкову смерть Тимчука.

"Час інформаційного супротиву України минув? Настає час помсти? Дмитро Тимчук щойно був у залі, і ось трагічна новина - він мертвий. Загинув випадково під час чищення зброї? Хто в це повірить?!" - сказав нардеп.

"У залі говорять про зачистку ФСБ тих, хто багато знав про російську агресію. Час і слідство можливо щось покажуть!" - додав він.

Нагадаємо, що у поліції назвали три версії смерті координатора "Інформаційний спротив", нардепа від "Народного фронту" Дмитра Тимчука.