Прикмети на Новий рік 2014 – святковий стіл

Новорічний стіл має бути багатим на частування, тому не варто економити на святкових стравах, щоб і весь наступний рік не відчувати злиднів.

Щоб задобрити Коня, в центрі столу обов'язково поставте його улюблені частування: посудину з вівсом, яблуками, морквою, вівсяним печивом та іншими солодощами.

Якщо в Новий рік вам дістанеться остання чарка вина чи горілки, поспішайте загадати бажання – воно збудеться.

Прикмета свідчить, що якщо на новорічному столі не буде солі і хліба, то весь рік не буде і благополуччя в сім'ї.

Сервіруючи святковий стіл, не забудьте перев'язати всі ножі та виделки стрічками, щоб у новому році ваша родина жила дружно.

Прикмети на Новий рік 2014 – одяг і прикраси

За народними прикметами, Новий рік слід зустрічати в новому одязі – тоді рік буде вдалим і щасливим.

Зовсім не обов'язково вбиратися в обновки з голови до ніг. Досить обмежитися однією деталлю туалету, наприклад, мереживною білизною. Головне, щоб ця річ була дорогою, і ви не одягали її раніше.

Синій дерев'яний Кінь полюбляє свої відтінки і кольори: блакитний, синій, зелений, коричневий і чорний. Враховуй це, обираючи вбрання для себе, а також прикрашаючи свою оселю. В якості прикрас та елементів декору будуть доречними різноманітні підківки і зображення коней.

Прикмети на Новий рік 2014 – борги й образи

Поганою прикметою є позичати або віддавати борги у святковий день – весь рік будете боржником. Але також не можна залишатися на свята з порожнім гаманцем.

Це стосується не тільки грошей і речей, але також «духовних» боргів – якщо ви когось образили або самі тримаєте зло – постарайтеся в усіх попросити вибачення і простити своїх кривдників.Тому входити в Новий рік потрібно з легкою душею, і якщо ви комусь щось винні, то поверніть борги завчасно перед святом.

Якщо ви святкуєте Новий рік самі, то і весь рік ризикуєте прожити на самоті. Новий рік слід зустрічати з рідними та близькими. У новорічну ніч не можна відмовляти тому, хто постукає у ваш дім.

Прикмети на Новий рік 2014 – прибирання

Зустрічати Новий рік потрібно з чистими думками і в прибраному будинку. Наприкінці року, що минає, подумки підведіть підсумки, проаналізуйте і згадайте все хороше і погане, що з вами сталося. Постарайся не повторювати своїх помилок.

Перед самим святом лише освіжіть квартиру, але не підмітайте, щоб не вимести благополуччя віником.

Джерело: Чернігівський монітор