Відомий український маг Роман Чорний у своїй офіційній спільноті «Українські Замовляння та Магія» розкриває п'ять простих  секретів, як привабити і втримати гроші.

1. Отримавши зарплату, залиште її в гаманці хоча б на добу. Намагайтеся не заходити в магазини в цей день або купуйте тільки їжу на вечір.

2. Частіше дивіться на свої гроші, уважно вивчайте купюри різного номіналу, запам'ятовуйте малюнки, шрифти. Можна навіть відверто помилуватися грошима – адже це дійсно приємно!

3. Ніколи не витрачайте останню сотню! Пам'ятайте, що «гроші до грошей». Повторюйте цю формулу, коли заглядаєте у гаманець – там завжди повинна лежати «грошик» ( тобто купюра, яка замовлена на зростання ваших доходів).

4. Не підбирайте на вулиці дрібних грошей! Саме на дрібні монетки виконується частина ритуалів для позбавлення від негативу. А ось великі гроші заслуговують того, щоб ви нагнулися і підняли їх, бо не повинні лежати під ногами. Проявивши повагу до знайдених грошей, ви даєте Всесвіту знак, що вам можна довіряти, але поводитися із знайденими грошима треба по-особливому. Якщо вони дуже потрібні вам зараз, то, можливо, сама Доля посилає вам допомогу.

5. Не давайте в борг у понеділок, на спадний Місяць і пізно ввечері. Але взагалі не шкодуйте позичити чесній і добрій людині, нехай ваші гроші будуть в русі.