Фахівці зазначають, що окрім дієт для швидкого схуднення необхідні вправи.

Про це пише obozrevatel.com.

1. Стрибки на скакалці

Можна здійснювати по 30 стрибків за п'ять підходів, роблячи перерву на 20-30 секунд; або в три підходи стрибати безперервно протягом однієї хвилини (перерва між підходами – близько 45-60 секунд). Стрибки на скакалці – це хороше кардіонавантаження, вони допомагають пропрацювати м'язи ніг, спини, рук і розвинути витривалість.

При цьому важливо не стрибати високо, не вище 12 см від підлоги, фіксувати плечі, не згинати коліна, намагатися відштовхуватися від землі переважно стопами.

2. Берпі

3. Планка

Планка вважається одним з найефективніших вправ для всього тіла, вона зміцнює спину, прес, сідниці, ноги, позбавляючи від зайвої ваги.

Щоб зробити планку, займіть упор лежачи. Далі зробіть вдих і видих, підніміть тулуб, упріться ліктями і пальцями ніг. Стежте, щоб в попереку не було прогину, дивіться в підлогу, не закидаючи голову вгору (це шкідливо для шиї). Сідниці і прес повинні бути максимально напруженими. Час стійки в планці – 2-3 хвилини. Найкраще робити 4-5 підходів по 20 секунд, не більше, – щоб не нашкодити спині.

4. Стрибки з присіданнями

Це найефективніша вправа для прокачування м'язів сідниць і стегон. Тримаючи спину рівною, а коліна вперед, потрібно присідати якомога нижче, не відриваючи п'яти від підлоги. Потім треба стрибнути вгору. Повторити 30 разів.

5. Випади

Це ефективна вправа для схуднення ніг. Потрібно робити 20 випадів на кожну ногу (два підходи з інтервалом в одну хвилину). Важливо, щоб при присіданні стегно, яке виходить вперед, було паралельним підлозі, а в колінах утворювався прямий кут.