Дієтолог Олена Кален розповіла, як швидко схуднути на карантині.

Про це вона написала у соціальних мережах.

Найголовніше - це корисна їжа та пити багато води.

Щоб навчитися вживати більше води в день, варто звернути увагу на важливі дрібниці. Експерт дала топ-6 порад, як зробити це легко:

1.Поставте собі мету – випити протягом дня потрібну кількість води, нехай вона спочатку буде невелика. Сформульована мета налаштовує на успіх.

2.Важливо протягом дня згадувати про воду. Для цього поставте пляшку з водою на видному місці, на столі, щоб вона постійно нагадувала про себе. Можете також поставити нагадування в телефоні, щоб кожну годину він вам маячив про корисну звичку.

3.Якщо смак води не дуже подобається, перетворіть її в напій. Додайте листя м'яти, імбир, ягоди, корицю, лимон або огірок. Міняйте смаки, вам це точно сподобається. Також для різноманітності можна додати лід.

4.Щоб зробити процес пиття незвичайним, спробуйте пити воду через соломинку. Ви навіть не помітите, як спустошите склянку.

5.Виберіть для води красиву пляшку або стакан, щоб вона була продовженням вашого іміджу, частиною вас. Це дасть емоційний заряд.

6.Якщо вам доводиться пересуватися протягом дня, носіть хоча б маленьку пляшку води з собою. Нехай вона буде у вашій сумці або в машині.